Про сайт:
 

Автор проекту: відомий під ніком DOS, віднедавна як monoxrom.
Зі мною ви можете зв’язатись по ICQ: 494965866
чи електронною поштою: alphatasm@ukr.net З радістю прийму в дар чи куплю за невелику оплату старі комп'ютери чи запчастини від них, по місту Івано-Франківську та в межах України з метою створення музею. Якщо у вас є щось таке, зв'яжіться зі мною!

На даний момент у музеї 40 комп'ютерів, 33 ноутбуки та 6 ігрових приставок. На етапі запуску і добавлення такі комп'ютери як: "ДВК-3", "пошук", машина класу СМ-1800, комп'ютер серії IBM PS/2, Amiga 600 та більше десяти старовинних ноутбуків 80-х та початку 90-х років!

..............

Хочу висловити велику подяку всім хто допомагав мені зі створенням і наповненням музею експонатами! Дякую вам всім!

Особлива подяка сайту www.brandcomputers.com.ua За підтримку експонатами. brandcomputers.com.ua це дешеві та якісні сервери і комп'ютери з Європи. З доставкою по Україні!


..............

Деякі запитання та відповіді на них.
Часто мене запитують, чому сайт має такий інтерфейс? Відповідь проста: такий мені подобається, він простий і легкий, відкривається швидко і коректно навіть на дуже старих броузерах. Сайт розрахований на роздільну здатність екрану 1024х768 пікселів. При такій роздільній здатності перегляд буде найкращим. Трапляється, що сайт не обновлюється по кілька місяців. Це пов’язано з тим, що мені як автору часто не вистачаю часу приділяти щоденно йому увагу. Наповнення матеріалом та фотографіями здійснюється вручну. Переклад на російську мові здійснений людиною, відомою в інтернеті під ніком uav1606, за що йому велике дякую! Граматичні помилки, знайдені на сайті, будуть по можливості виправлятися. І закінчуючи це чергове оновлення сайту, я вже бачу що треба доробити, а що переробити, так що частіше заглядайте на сайт! Якщо у вас виникли якісь запитання, пишіть мені на електронну пошту, вказану вище.

Для авторів сайтів!

Буду радий, якщо ви розмістите у себе мою кнопку. Для цього додайте такий код на свою сторінку:

<a target="_blank" href=http://www.retro-pc.net><img width=88 height=31 border=0 src=http://www.retro-pc.net/os.gif alt=Віртуальний музей ретро комп'ютерів></a>

MS-DOS юзер-бар для свого підпису на форумах:
 

Всі згадувані на сайті торгові марки є зареєстрованими і належать їх власникам 
Версія сторінки: 3.00.00 return_links(); ?>